01.01 Cuma KOCAELİ (Özgür Şölen)

  • 31 Aralık 2015
  • 1.359 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

 

EMERALD QUEEN:Bu pistte görmüş olduğu yarışlarla artık bu pisti tam anlamıyla söken safkan bugün kendisine hem çok uygun bir gurup bulmuş hem de kilosu çok uygun.Süratli gitmesi muhtemel yarışta sonlarda etkili gelip bu rakiplerini geride bırakabilir.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler sıralamamdan faydalanabilirler.

KUTLUERİNOĞLU-GÖKBAKIR:Güç ve sınıf olarak diğer rakiplerinden çok fazla üstün gözüken bu ikiliden biri bence bu yarışı kazanacaktır.

BOYKA-ADA SULTAN:Daha önce start alıp başa baş mücadeleler verdiği safkanlar bu guruptan çok üstün olan BOYKA sıkletine rağmen bu gurupta benim favorimdir.Sıklet avantajını değerlendirmek isteyecek ADA SULTAN rakip gördüğüm isimdir.

NASUHOĞLU:Bu pistte henüz geçilmeyen safkan 5 yarışta 5 birincilik elde etti.Bu pisti çok seviyor.Bugün mesafe 1400 olsa yılın bankosu önerirdim.Yine de ağır favorim ve alternatif bankomdur.Mesafenin kısalığından ötürü şansı artan ve ön gurupta gidecek YILDIZABAKAN favorime rakip gördüğüm isimdir.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:7 / 8-3-5

2.AYAK:HEPSİ

3.AYAK:6-5

4.AYAK:1-4

5.AYAK:4 / 6

6.AYAK:2-1-7-3-5-4 / 10-11-9

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :