?>

01.10 Perşembe KOCAELİ (Özgür Şölen) (2 MİSLİ TUTTU)

  • 01 Ekim 2015
  • 1.221 kez görüntülendi.

Değerli koşturalım.com takipçileri;paypal hesabımız aktif hale gelmiştir.Bundan sonra sitemizin sağ alt kısmında Kredi Kartı ile ödeme bölümünden kredi kartlarınızla oturduğunuz yerden ödeme yaparak ve yine ödeme bildirim formunu doldurup sitemize üye olabilirsiniz..

 

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYLIK : 100 TL

 

DAYI MEVLÜT-MY GOLD-BABACAN:Tam istediği pist ve mesafede uygun rakipler arasında yarışacak DAYI MEVLÜT favorim.Startla birlikte öne düşecek safkan beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir.Geriden kuvvetli gelecek MY GOLD ve BABACAN ikilisi ciddi rakip konumunda.

FİSKAYA GÜZELİ-EZGİGÜL:İlk startında tatminkar bir dördüncülük alan FİSKAYA GÜZELİ ikinci startında öne düştü ve sert tempoda kaçtı.Buna rağmen yarışı üçüncü bitiren safkan iyice tecrübe kazandı.Bugün yarış içinde sabırlı olursa bu yarışı kazanabilir.EZGİGÜL ise bugün ilk kez kapalı gözlük takısı ile yarışacak.Sonlarda kuvvetli gelecek bir başka isim olup mutlaka yazılması gerekir.Bu iki safkanı rakiplerinden biraz daha önce görsem de daha geniş oynayanlar MONTREALPEYZAJGURBETÇİLE üçlüsünü değerlendirsinler.

AMBERİM:Son yarışında startta iki boy oyalanmasına rağmen çok rahat ve net bir birincilik elde eden safkan yavaş yavaş sınıf atladığını gösterdi.Bugün süratli gidecek koşuda yine sonlarda güçlü gelip rakiplerini geride bırakmaya bence yakındır.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler yine sonlarda güçlü gelecek EDGARDO‘ya bir çarpı atabilirler.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:3-8-1-9

2.AYAK:1-6-5

3.AYAK:4-3 / 7-8-5

4.AYAK:3-1-5-2-4

5.AYAK:5 / 9

6.AYAK:5-7-13 / 14-2

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "01.10 Perşembe KOCAELİ (Özgür Şölen) (2 MİSLİ TUTTU)"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Site yönetiminden bir ricamız olacak. Üyenin kalan kontür / gün sayısını gösteren bir sayaç olursa makbule geçer. Kolaylıklar, başarılar.