Buying Nfl Merchandise
Tour De France Jerseys
Some Concepts For Football Wedding Invitations
United s New Jerseys Number
Free Chicken Sandwiches For Sports Fans
10 things to consider about marietta usa
Relationship Between Coach And Mlb Players Is Very Important
Nfl Dog Clothes Greatest Dogs
49ers' Bowman recalls recommending KD within blast in junior high school
Nfl Dog Clothes Little Dogs
Get Affordable Chicago Bears Jerseys Online
1995 Nebraska Cornhuskers - Best Nfl And College Football Team Ever
10 story lines since prophecies because of 2017 american footbal condensation
Where To Find Discount Sports Gear
2 ga the penitentiary protects wiped out operating across evade
10 Things Every Amateur Football Team Will Need
Kid s Room Decorating Ideas Design Tips For Sports Wall Stickers

02.10 Cuma İSTANBUL (Özgür Şölen) – ŞABLONDA DEĞİŞİKLİK !

  • 01 Ekim 2015
  • 681 kez görüntülendi.

Değerli koşturalım.com takipçileri;paypal hesabımız aktif hale gelmiştir.Bundan sonra sitemizin sağ alt kısmında Kredi Kartı ile ödeme bölümünden kredi kartlarınızla oturduğunuz yerden ödeme yaparak ve yine ödeme bildirim formunu doldurup sitemize üye olabilirsiniz..

 

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYLIK : 100 TL

 

AĞAZAMANI:Son iki yarışı kaba kum pistte ve çimde ölçü olmayan safkan bir önceki startında sentetik pistte beşinci olurken sert rakipler arasında mücadele verdi ve fotoya çok diri girdi.Bugün uygunlaşan rakipleri arasında bence kazanacaktır.Bankom..

GÖKBURCU:Ankara pistinde bugün start alacağı guruptan çok daha sert guruplarda başarılı olan safkan bugün çok uygun gurupta bence kazanmaya yakındır.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler tekrar sevdiği çime dönecek ve bu koşuyu beyaz bayrak ayna yaparak kazanmak isteyecek SULTANPELİN ve Ankara’da ki son çim yarışı tatminkar ZİRVENİNKIZI‘nı değerlendirebilirler.

BEHRAMKALE-CYRSTAL CLEAR-LAMBOURN:Bugün pist ıslak çıkarsa bu en çok BEHRAMKALE ve CYRSTAL CLEAR ikilisine yarar.Sonlarda kuvvetli gelip gurubu ayırabilirler.LAMBOURN ise bugün önde gidecek bir safkanın bulunmadığı bu koşuda numara almasını beklediğim isim.Sonlarda rakiplerine direnebilir.Bu üç safkanı rakiplerinin birkaç adım önünde görsem de GECE RÜZGARI – NEIGHBOUR SOLDIER KEMALHAN üçlüsünü geniş oynayanlar değerlendirsinler.

ULUER-BESLENEY-ERBABAM-TANATAR:Süratli gitmesi muhtemel koşuda tam mesafesine dönen ULUER koşuyu kazanmasını beklediğim favorimdir.Startta oyalanması durumunda devreye girecek ilk isim müthiş formuyla BESLENEY olur.Kağır üzerinde bu koşuyu bu iki safkandan birinin kazanması gerek ancak ERBABAM ve TANATAR ikilisi önde birbirini yıpratmazsa koşu karışır.Böyle bir ihtimalde koşu yavaş tempoda gideceğinden hem ERBABAM hem de TANATAR ayrı ayrı ikisi de şanslı konumda olacaktır.TANATAR bugün start alacağı binicisi Uğur Polat‘la start aldığı son yarışta önde kaçmayarak beni şaşırtmış ve beklemişti.Tarih tekerrürden ibarettir.Bugün de kaçmayıp bekleme yaparsa koşuyu ERBABAM ya da TANATAR ikilisinden biri kazanabilir.Dikkat ! Bu dört safkanı biraz önde görsem de daha geniş oynayanlar ABUŞ ve KARAÜZÜM ikilisini değerlendirebilirler.

MAJEWSKA:Son yarışında jokeyi Hakan Yıldız tarafından çok kötü idare edilen safkan kesinlikle kazanacağı yarıştan üçüncü olarak ayrıldı.Bugün kendisine çok uygun bir gurup yakalayan safkanın artık kazanma zamanının geldiğini düşünüyorum.Bankom..

 

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:1 AĞAZAMANI

2.AYAK:5-3-1

3.AYAK:4-7-1-5 / 3-2-8-10

4.AYAK:2-4-1-3-5

5.AYAK:4 / 9-7

6.AYAK:1-8-3-5-7-6

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:4 / 9-7

2.AYAK:1-8-3-5-7-6

3.AYAK:1-4-7 / 2-3-6

4.AYAK:8-2-7-5 / 1-3

5.AYAK:5-9-4 / 2-7

6.AYAK:12 MAJEWSKA

 
YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:2-4-1-3-5

2.AYAK:4 GÖKBURCU

3.AYAK:1-8-3-5-7-6

4.AYAK:1-4-7

5.AYAK:8-2-7-5

6.AYAK:5-9-4

7.AYAK:12 MAJEWSKA

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :