02.11 Pazartesi KOCAELİ (Özgür Şölen)

  • 02 Kasım 2015
  • 1.077 kez görüntülendi.

Değerli koşturalım.com takipçileri;paypal hesabımız aktif hale gelmiştir.Bundan sonra sitemizin sağ alt kısmında Kredi Kartı ile ödeme bölümünden kredi kartlarınızla oturduğunuz yerden ödeme yaparak ve yine ödeme bildirim formunu doldurup sitemize üye olabilirsiniz..

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYLIK : 100 TL

 

WILD FLOWER:Yarış hayatının ilk startında tecrübeli rakipler yanında 1400’ü 1.29‘a indiren safkan edindiği yarış tecrübesiyle mesafe kısa gelmezse bence kazanacaktır.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler şablonumdaki sıralamamdan faydalanabilirler.

DECOLTE:Kaba kumda koştuğu ilk ve tek mücadeleyi rahat kazanma başarısı gösteren Melita temsilcisi için mesafenin kısalması çok daha fazla lehine.Rakipler biraz daha sertleşmiş olsa da sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla bence kazanmaya yakındır.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler şablonumdaki sıralamamdan faydalanabilirler.

DURU KIZ-KÖSENİM:Arkası Geldi ve Bilana ikilisinin süratlendirmesini beklediğim mücadelede sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla bu ikiliden birinin yarışı kazanmasını bekliyorum.Bir atlık daha yerim olsaydı Balıkesirli‘ye bir çarpı atardım fakat o safkanın da Kocaeli performansı çok kötü.Bu sebeple eleme kararı aldım.

STAR OF ROCK-KÜLÜNK SULTAN-İHTİYAR:Annesi Kaya Busesi anneden Kafkaslı‘yla kardeş olan STAR OF ROCK kaba kumda ilk kez mücadele edecek olmasına rağmen bu piste yatkınlığıyla favori olmayı hakkediyor.Galoplarında düzelme sinyali veren KÜLÜNK SULTAN en ciddi rakibidir.Önde boş kalması halinde arka gurubu uyutabilecek beğendiğim safkan İHTİYAR‘ı da yazarak bu koşuyu kapatıyorum.

FORGET ME NOT:Kaba kum pistte ilk kez yarışacak olsa da İstanbul iç pistinde harika galopları bulunan safkan gurubun da uygunluğuyla ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler şablonumdaki sıralamamdan faydalanabilirler.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:5 / 2-7-8

2.AYAK:1-5-8 / 4-10-9

3.AYAK:2-4-1 / 6

4.AYAK:1-2

5.AYAK:5-3-2

6.AYAK:3 / 2-4-6-1-7

 
YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:7 / 2-4-6-5-1

2.AYAK:5 DECOLTE

3.AYAK:1-5-8

4.AYAK:2-4-1

5.AYAK:1-2

6.AYAK:5-3-2

7.AYAK:3 FORGET ME NOT

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :