?>

03.12 Perşembe BURSA (Özgür Şölen)

  • 03 Aralık 2015
  • 987 kez görüntülendi.

Değerli koşturalım.com takipçileri;paypal hesabımız aktif hale gelmiştir.Bundan sonra sitemizin sağ alt kısmında Kredi Kartı ile ödeme bölümünden kredi kartlarınızla oturduğunuz yerden ödeme yaparak ve yine ödeme bildirim formunu doldurup sitemize üye olabilirsiniz..

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYLIK : 100 TL

 

PEXUSS:Bu pisti çok seven safkan daha önce benzer mesafede aynı pistte Kızım Sedanur gibi kalite bir isme saldırıp Marissa‘yı geride bırakmıştı.Bu gurubun çok uygun olduğunu düşündüğüm safkan yarışı kazanabilir.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler sıralamamdan fayadalanabilirler.

KEREMCAN:Ara vermeden önce bu gurubun çok üstünde rakiplerle mücadele eden safkan 2 aylık aranın ardından startta kaldığı yarıştan beşinci ayrıldı.Sonra daha sert guruba çıktı ve startta kalmadı.Bu kez kondisyonunu tam olarak toplamış vaziyette cılız rakipler yanında koşacak.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler sıralamamdan faydalanabilirler.

RACLETTE:İki yarış evvel takibime takılan safkan son yarışında da ön sıradan değerlendirdiğim isimdi.Viraj üzerinde çok erken öne gelmesinden ötürü kesinlikle kazanacağı yarıştan üçüncü ayrılan safkan bugün daha sabırlı bir yarış yapabilirse kesinlikle kazanacaktır.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler sıralamamdan faydalanabilirler.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:1-7-6

2.AYAK:3 / 1-5

3.AYAK:1-4-3 / 5-7-2

4.AYAK:1-7-5-3-9

5.AYAK:7-3-2

6.AYAK:14 / 12-7-4-3

 

YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:5 / 2-3-7

2.AYAK:1-7-6

3.AYAK:3 KEREMCAN

4.AYAK:1-4-3

5.AYAK:1-7-5-3-9

6.AYAK:7-3-2

7.AYAK:14 RACLETTE

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "03.12 Perşembe BURSA (Özgür Şölen)"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Emeğine sağlık nekadar çevremde altılı oynayan varsa öneriyorum seni abi gerçekten kaliteli bi abimizsin sayende altılı aldım saol abi saygılar