?>

03 Temmuz Çarşamba İSTANBUL

  • 03 Temmuz 2019
  • 689 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

DUMANOĞLU : İdman pistinde görünüm eşkal olarak oldukça dikkatimi çeken  yapmış olduğu dereceli işleri ile oldukça pişkin hazır bir şekilde yarış hayatının ilk startına katılacak olan DUMANOĞLU ganyan olmasını beklediğim isimdir … Banko … 

FLASHING GIRL-ŞEKER HANİM-FUNNY FAMILLIAR : Çok iyi durumunu devam ettiren FLASHING GIRL,kaliteli ŞEKER HANİM ve hep iyi koşup bu rakiplere bir türlü dış geçiremiyor olsada FUNNY FAMILLIAR üçlüsünü birbirinden ayırmayacağım. ..

PATRONİÇE-ULUKIZ-CANKURTBEY : Önde Ulukız,Eküriler ve Adını Sen Koy yarışı sürate bindirmesini beklediğim isimler olup düzlükte PATRONİÇE’nin yapacağı ataklar ile ganyan olmasını bekliyorum … İnatçı ULUKIZ ve yine bir diğer sprinter CANKURTBEY’den yarışın süprizini beklemekteyim. ..

DOKUZAĞAÇ : Bursa’da viraj üzerinde dış bariyerlere sapan bir safkan olan DOKUZAĞAÇ bu kez Bursa’ya göre ters pist olan  İstanbul pistine uyum sağlamasını beklediğim bir isim olup ters bir yarış gelebilir favorim DOKUZAĞAÇ

KALKANDERELİ,AKDAĞ FIRTINASI ve REY rakip…

 

ALTILIM 

1.AYAK : 5.4.9.6.1.2.3.8.7

2.AYAK : 1 DUMANOĞLU 

3.AYAK : 1.3.7

4.AYAK : 1.2.7

5.AYAK : 2.3.6.1 ///// 8.11.4

6.AYAK : 1.4.7.2 

HEPİMİZE BOL ŞANSLAR

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 2811 altılı tahmini bulunuyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ