04 Ağustos Cuma İSTANBUL Yarışı – Cazip Banko

  • 04 Ağustos 2017
  • 970 kez görüntülendi.

Bugün İstanbul yarışında bizleri 34 derecelikbir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.İstanbul yarışındaki tahminlerimi buna özel olarak hazırladım.İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 4 Ağustos İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

MAGIC BEAUTY:Hayatinın ilk yarışında iyi bir ara kapatıp ikincilikte kalan bu tay kumaşını belli etti.Uygun gurupta bu kez bence kazanacaktır.Bankom..

 

MY BABOŞ:El değiştirdikten sonra iki yarış koşup kendini bulan safkan bu kez sevdiği uzun mesafeye ve çime çıkıyor.En önemlisi önde istediği tempoları bulabileceği bir gurup yakakayan safkanın yarışı beyaz bayrak ayna yaparak kazanmasını bekliyorum.Bankom..Birinci altılı için yanına at yazmak isteyenler yalnızca Wın Star Wın’i değerlendirebilirler.

 

TRANSİT:Son koşusunda çok sert rakiplerden etkilenen bu isim bu kez daha uygun gurupta önde istediği tempoları bulabileceği bir koşuda start alacak.Favorim ve alternatif bankomdur.Rakipleri şablonumdadır.

 

CEYLİNİM:İlk yarışında sert rakipleri dibinde üçüncülük elde eden bu safkan bugün daha uygun gurupta favorim ve bir diğer alternatif bankomdur.Yarış içinde bence tek rakibi ilk kez koşacak ELLIANNA olur.

 

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:6 MAGIC BEAUTY

2.AYAK:1-6-4 / 3-5

3.AYAK:4 / 1-2-3

4.AYAK:7 / 5

5.AYAK:8-6-4-2-3-9-1-5-10

6.AYAK:3-4-7-5-2-1-6

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:7 MY BABOŞ

2.AYAK:8-6-4-2-3-9-1-5-10

3.AYAK:3-4-7-5-2-1-6

4.AYAK:2-3-1-4

5.AYAK:1 / 4

6.AYAK:2-4 / 1-5-6-7-9-8-3

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "04 Ağustos Cuma İSTANBUL Yarışı – Cazip Banko"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Özgür üstadim kralsin sen ve ekibin aldiginiz para helal olsun tebrikler

tebrikler başarılarınızın devamını dılıyorum… 1 ci altılım da 2 ci altılım da elmasınkızından yattı bugün çok inanıyodum kazanacana salık olsun keşke şablona uysaydım :(:(