07.09 Çarşamba İSTANBUL (Özgür Şölen) – Cazip Banko

  • 07 Eylül 2016
  • 1.412 kez görüntülendi.

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

BEYBARAN:Ankara pistinden çok formda gelen isim ağır sıkletlerle bile başarılı sonuçlar elde etti.İstanbul’da ilk kez koşacak olmasına rağmen çok uygun bir gurupta start alacak olmasıyla kazanma olasılığını yüksek görüyorum.Yarışa tempo verecek herhangi bir ismin de olmaması yine bu safkana yarayacak.Yarış stili olarak ön guruba yakın gitmeyi seven safkan bugün numaraya bile çıkabilir.En kötü önüne alacağı bir safkanın arkasına bariyer dibine yatıp virajdan sonra yarışı çalmak isteyecek isim bugün için benim bankomdur..İlk İstanbul tecrübesinden ötürü bu safkana güvenmeyenler ortak altılı kurgumuza yönelebilirler.

TOMS:Son katılmış olduğu yarışında mesafenin uzun geldiğini düşündüğüm safkan bu kez tam mesafesine çıkacak.Çok uygun gurupta yarışı kazanabilir.Favorim ve alternatif bankomdur.Bu safkan gününde değilse ve eksik koşarsa koşu karışabilir.O zaman ciddi bir sürprzin çıkabileceği bu koşuda diğer şanslı sıralamam şablondadır.

BÜYÜK AĞA:Bundan dört yarış evvel G3 Fetih Koşusu’nda çok yakın ara üçüncü olurken dikkatimi çeken ve açık yarış kazanabileceğine inandığım BÜYÜK AĞA o yarışından sonra kötü koşmasa da tam anlamıyla beklediğim yarışları yapamadı.Kendisini en iyi tanıyan binici olduğuna inandığım Ahmet Çelik idaresinde koşuya katılacak safkandan bu uygun gurupta birincilik bekliyorum.Favorimdir.Ekip arkadaşım Zeki Arslan’ın da favorisi olduğu için bu safkan üzerine ortak altılı kurgusu oluşturma kararı aldık.Sonlarda güçlü gelecek TORCHY ve DIAMOND FLAME ikilisi favorime sıkı rakip olmak isteyecek isimlerdir.Daha geniş oynayanlar LADY BEAUTYKECHICHEARTIC MAN üçlüsünü de değerlendirebilirler.

MERTADAM-GÜZELKAYA-HERGELE:Vermiş olduğu kısa aranın ardından sentetik pistte bir yarış gören MERTADAM güzel bir ikincilikle sahadan ayrılmıştı.Bu kez ideal binicisini bulan isim sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.Favorimdir.Ankara’dan yarış kazanarak gelen koşunun favorisi GÜZELKAYA ve sürekli iyi koşan HERGELE rakip gördüğüm isimlerdir.Çok daha geniş oynayanlar ZEUS‘u da yazarak bu koşuyu kapatabilirler.

 

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:4 BEYBARAN

2.AYAK:2 / 9-12-10-7-11-5

3.AYAK:5-3-9-1-7

4.AYAK:1-6-7 / 5-3-4

5.AYAK:2-5-1 / 6

6.AYAK:8-7-9-11

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "07.09 Çarşamba İSTANBUL (Özgür Şölen) – Cazip Banko"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

BRAVOOOO

Süper tekler. Tebrik ederim, bu altılı böyle olmamalıydı. Yaris Yeri : ISTANBUL Bahis Türü : 6’lı Ganyan Sonuçlar : 4/2/2,9/5/1/7 Kupon : 1. Ayak 4 – BEYBARAN (1) 2. Ayak 2 – TOMS (1) 3. Ayak 1 – BLACK ERA (6) 2 – DEPOSITORY (1)Eküri 3 – ESKAYRA (3) 4 – LAST POINT (7) 5 – MY BABOŞ (2) 6 – NEON KNIGHT (8) 7 – NEW TRANSATLANTIC (5) 8 – POYRAZ (9) 4. Ayak 1 – BÜYÜK AĞA (3) 2 – GRAVESEND (5) 3 – KECHICHE (7) 4 – ARTIC MAN (4) 5 – LADY BEAUTY (1) 6 –… Read more »