08.07 Cuma İSTANBUL (Özgür Şölen) (Yedili Ganyan Tuttu)

  • 08 Temmuz 2016
  • 1.315 kez görüntülendi.

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

Bugün İstanbul’da cılız bir program söz konusu.Bu yüzden yedili ganyan oyununa yönelmenizi öneriyorum ve sadece sizlerle yedili ganyan şablonu paylaşıyorum.

 

TOZAN:Süratli gidecek yarışta İstanbul pistinde farklı koşan yaşlı kurt TOZAN‘ın kazanmasını bekliyorum.Günün ganyanı olarak değerlendirilebilir.Sıralı ikili oynayacaklara önerim Merküroğlu‘dur.

GÜLAN BİNDA-ZIPPY:Gurubun kalite safkanı GÜLAN BİNDA binicisi çok etkisiz binmezse bu yarışı kazanabilir.Eksik koşarsa devreye girecek tek isim bence yarış gören ZIPPY olacaktır.

İLKADIM:Abuş gibi kalite bir safkanla anneden kardeş olan bu tay idmanlarında müthiş işler sergiliyor.Start çalışması da gayet iyi olan bu tay kaza bela yaşamadığı taktirde hayatının ilk yarışını bence rahat kazanır.Bankom..

CİHANIM:Bozuk olan Güngör Baba’yı saymazsak bence gurubun en uzuna yatkın ismi olan CİHANIM bence sonlardaki güçlü ataklarıyla bu koşuyu lehine çevirecektir.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteynenler yalnızca MARVELOUS IRON‘ı değerlendirebilirler.

BİCİ BİCİ:Performans ve güç olarak bu guruptan çok üstün bir safkan olan BİCİ BİCİ’yi zaman zaman kanama problemleri yaşadığı için risk etmek istemedim.Hava da malum çok sıcak.Bir de kanama problemi yaşarsa işi zorlaşabilir.Bu yüzden risk almadan ben bu koşuda tüm safkanlara şans tanıyorum.

TOMS-PAN REKA:Mesafenin kısa oluşu tüm ibreleri TOMS‘a çeviriyor.Yarış çok süratlenirse arkadan gelecek PAN REKA ise tüm guruba hakim olabilir.Koşunun bu iki safkan arasında geçmesini bekliyorum.

 

YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:1-4

2.AYAK:HEPSİ

3.AYAK:4 İLKADIM

4.AYAK:3 / 2

5.AYAK:2-1-3-4

6.AYAK:3 / 4

7.AYAK:2-4-3-1

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "08.07 Cuma İSTANBUL (Özgür Şölen) (Yedili Ganyan Tuttu)"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Tebrikler özgür bey, başarılarınız daim olsun