09 Eylül Pazar ADANA

  • 09 Eylül 2018
  • 925 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

LET HER GO : Son koşularında ağır kilodan etkilenen kısrak ondan önceki yarışlarında Gurup koşularda sert rakiplerle mücadele ettiği için ganyan olamamış bir isim olup bugün yaşça büyük rakiplerinin yanına çıkacak olan genç dinamik kısrağın bu guruba gücünün yeteceğini düşünüyorum…Banko

ALPASLAN-PRENSES NİLÜFER : İlk startında start problemi yaşayıp düzlükte çokta sıkılmadan güçlü aksiyonlar yaparak bende olumlu izlenim bırakan güçlü anne kan hattına sahip ALPASLAN bu kez çim pistte iyi bir makine çıkışı ile birlikte ters bir yarış yapmasını beklediğim ağırlıklı favorimdir…Sıkı ve ciddi rakip gördüğüm isim ilk iki startı olumlu PRENSE NİLÜFER…

Geniş oynayanlar için daha sonra şans verdiğim isimler sırasıyla şablonumdadr…

KIZILŞAHİN-KÜÇÜKMATRA : Kısa bir süredir star almayan pisttin etkili safkanı KIZILŞAHİN ve ayağına çabuk seri  yetenekli kısrak KÜÇÜKMATRA arasındaki mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum….

UÇANATEŞ-YIRTLAZ-YAKUTİYE : Son koşusunda aralardan çıkarak yapmış olduğu etkili sprinti ile kazanan UÇANATEŞ,ufak tefek sorunlarından dolayı gerçek güç kalitesini koşamayan esasen çok yetenekli bir safkan olan YIRTLAZ ve istikrarlı YAKUTİYE arasındaki mücadelenin birinciyi belirlemesini bekliyorum….

ALTILIM

1.AYAK : 2 LET HER GO

2.AYAK : 1.10     //    7.8.9.12.3.2.6.5

3.AYAK : 2.1.4.5.3

4.AYAK : 1.2

5.AYAK : 7.5.4.2.6

6.AYAK : 3.2.1

HEPİMİZE BOL ŞANSLAR 

 

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 3549 altılı tahmini bulunuyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ