10.01 Salı KOCAELİ (Özgür Şölen)

  • 09 Ocak 2017
  • 872 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com 

www.kosturalim.com 

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

Kocaeli’ye bugün kar yağarsa bu hipodromdaki yarışların da iptal olma olasılığı bulunuyor.Ben yinede yarışlar koşabilir diye bir şablon çıkardım.

GREEN PUSS:Üzerindeki pilotuyla uyum içerisindeki safkan ıslanan pistleri de çok seviyor.Gurupta inanılmaz uygun görünüyor.Çok uygun gurupta kazanmasını bekliyorum.Bankom..

DEVREŞ:Bugüne kadar start aldığı guruplara bakıldığında bugün çok çok uygun bir gurupta start alacak safkandan sonlarda yapacağı etkili sprintiyle birincilik bekliyorum.Favorim ve alternatif bankomdur.Rakipleri sırasıyla şablonumdadır.

EGEBEYİ:Temposunun üzerine çıkacak herhangi bir safkanın bulunmadığı bu koşuda safkan yarışı beyaz bayrak ayna yaparak kazanabilir.Favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler için şanslı sıralamam şablondadır.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:2 GREEN PUSS

2.AYAK:7 / 1-5-6-9-8

3.AYAK:1 / 4-5-8-2

4.AYAK:4-1-6-2

5.AYAK:7-9-8-2-5-6

6.AYAK:HEPSİ

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :