?>

10 Mayıs Perşembe ANKARA Yarışı

  • 10 Mayıs 2018
  • 762 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

 

 

Geçtiğimiz gün Ankara’da şiddetli bir yağmur vardı.İki ihtimal var.Ya koşular yumuşak ve ağır çimde koşulacak ya da çim yarışları kuma alınacak.Bu biraz da bugünkü hava durumuna bağlı.Son dakika panik olmamak için ben hem çime göre hem de kuma göre şablonlar oluşturdum.Yarışlar programda olduğu gibi koşulursa ilk şablonumu,çimler kuma alınırsa ikinci şablonumu değerlendiriniz.

 

 

KRALARSLAN:Ankara’ya geldikten sonra adeta değişen safkan bir önceki yarışında uzun mesafede elini oynatmadan çok rahat bir yarış kazanmıştı.Son yarışında bekleyerek de iyi koşabileceğini gösteren bu safkan aynı zamanda genç ve dinamik bir isim.Viraj üzerinde yapacağı ataklarla yaşça büyük rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.Banko.

 

 

BITCOIN:Son yarışında koşu içerisindeki tek rakibinin gerisinde virajı dönerek yarışı adeta ona hediye eden bu safkan bugün bence önde gidecek safkanların hemen arkasına yatıp viraja doğru vites arttırarak kazanmak isteyecektir.Tek rakibi HOT CHOCOLATE olur.

 

 

ORANGE BLOSSOM:Ankara pistini çok sevdiğini düşündüğüm safkan son yarışında kıpırdandı.Sert gurupta başarılı bir ikincilik elde eden safkan çok sevdiği piste geri dönüyor.Önde gidecek safkanların hemen dibinde konumlanıp son 600’den sonra uzun sprint atarak kazanabileceğini düşündüğüm safkan favorimdir.Arkadan gelecek ÖZDEMİR,önlerde istediği avansı alırsa KÜLÜNK AĞA ve etkili sprinter ÖZTÜRKMEN rakip gördüğüm isimlerdir.Daha geniş oynayanlar ENDLESS POWER ve HOY HOOY‘u da değerlendirebilirler.

 

 

ALTILIM ( KUMA GÖRE )

6 KRALARSLAN

6,1 / 12,5

3,1,5,4,2,6

6 / 1

4,8,2,1 / 7,5

HEPSİ

 

Şansımız bol olsun..

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :