A Small Number Of The Best Tactics For Fantasy Basketball Game
Choosing Incredibly Best Equipment And Apparel To Formulate Your Football Team
Gearing Up For Fitness With Online Sports Apparel
Choosing Belly Equipment And Apparel To Match Your Football Team
How Much Do Floridas Cities Use Major League Baseball Spring Training
American Football Game Crazy All The Actual Years World
Green Bay Packers Jerseys For All Of The Fans
How To Distinguish Fake Nfl Jerseys
Popular Sports Superstitions
Three Cool Baseball Gears That Really Have

10 Mayıs Perşembe ANKARA Yarışı

  • 10 Mayıs 2018
  • 199 kez görüntülendi.
10 Mayıs Perşembe ANKARA Yarışı

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

 

 

Geçtiğimiz gün Ankara’da şiddetli bir yağmur vardı.İki ihtimal var.Ya koşular yumuşak ve ağır çimde koşulacak ya da çim yarışları kuma alınacak.Bu biraz da bugünkü hava durumuna bağlı.Son dakika panik olmamak için ben hem çime göre hem de kuma göre şablonlar oluşturdum.Yarışlar programda olduğu gibi koşulursa ilk şablonumu,çimler kuma alınırsa ikinci şablonumu değerlendiriniz.

 

 

KRALARSLAN:Ankara’ya geldikten sonra adeta değişen safkan bir önceki yarışında uzun mesafede elini oynatmadan çok rahat bir yarış kazanmıştı.Son yarışında bekleyerek de iyi koşabileceğini gösteren bu safkan aynı zamanda genç ve dinamik bir isim.Viraj üzerinde yapacağı ataklarla yaşça büyük rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.Banko.

 

 

BITCOIN:Son yarışında koşu içerisindeki tek rakibinin gerisinde virajı dönerek yarışı adeta ona hediye eden bu safkan bugün bence önde gidecek safkanların hemen arkasına yatıp viraja doğru vites arttırarak kazanmak isteyecektir.Tek rakibi HOT CHOCOLATE olur.

 

 

ORANGE BLOSSOM:Ankara pistini çok sevdiğini düşündüğüm safkan son yarışında kıpırdandı.Sert gurupta başarılı bir ikincilik elde eden safkan çok sevdiği piste geri dönüyor.Önde gidecek safkanların hemen dibinde konumlanıp son 600’den sonra uzun sprint atarak kazanabileceğini düşündüğüm safkan favorimdir.Arkadan gelecek ÖZDEMİR,önlerde istediği avansı alırsa KÜLÜNK AĞA ve etkili sprinter ÖZTÜRKMEN rakip gördüğüm isimlerdir.Daha geniş oynayanlar ENDLESS POWER ve HOY HOOY‘u da değerlendirebilirler.

 

 

ALTILIM ( KUMA GÖRE )

6 KRALARSLAN

6,1 / 12,5

3,1,5,4,2,6

6 / 1

4,8,2,1 / 7,5

HEPSİ

 

Şansımız bol olsun..

Gölge Adam

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1113 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :