14.04 Perşembe ANKARA (Özgür Şölen) – Bol Bankolu Gün

  • 14 Nisan 2016
  • 957 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

 

BABAMENDUH:Bu rakipler arasında en iyi performansa sahip safkan Bursa pistinde 1800 metre yarışta Keremcan’ı az kalsın geçiyordu fakat az farkla ikincilikte kaldı.Keremcan bu gurupta start alsa çok favori çıkar.Kazanmaya yakın gördüğüm safkan ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakipleri sırasıyla şablonumdadır.

DUQUAN:Ankara pistini Adana pistinden çok daha fazla seven safkan ağır sıkletine rağmen kazanmaya yakındır.Tek rakip tutuyorum o da Ankara’da iyi koşan sprinter safkan ATES KUSU.

NİNOŞUN KIZI:Önde boş kalacağı bir gurupta start alacak safkan önde temposunu rakiplerine kabul ettirdiği zaman iyi sonuçlar alabiliyor.Bugün de bu tarz bir gurupta start alacak olmasıyla favorimdir.Bu safkan koşuyu kazanamazsa benim açımdan bu koşu oldukça zorlaşır.Rakipleri sırasıyla şablonumdadır.

FLYING BIRD:Son üç startında dili bağlandığı için etkili sonuçlar alamayan safkanın bu kez hem dili çözülüyor hem de en sevdiği pist olan Ankara pistine dönüş yapıyor.Çok uygun rakipler arasında kazanmasını beklediğim safkan bankomdur.Çok uçuk bir kurgu yapıp yüksek ikramiyeler hedefleyenler için kontra kurgumda bu safkanı yıkıyorum.

TUŞ KİLİDİ:Önde bomboş kalacağı bir gurupta start alacak safkanın son yarışlarını kesinlikle ölçü almıyorum.Önde istediği tempoyu kurup mesafeyi kısaltmasını beklediğim isim ağır favorim ve alternatif bankomdur.Rakipleri sırasıyla şablonumdadır.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:2 / 6-5-3-1

2.AYAK:1-5

3.AYAK:6-1-5-2 / 3-4-7

4.AYAK:4 FLYING BIRD

5.AYAK:3 / 4-2

6.AYAK:HEPSİ

 

KONTRA KURGUM

1.AYAK:2 / 6-5-3-1

2.AYAK:1-5

3.AYAK:6-1-5-2 / 3-4-7

4.AYAK:4 / 3-1

5.AYAK:3 TUŞ KİLİDİ

6.AYAK:HEPSİ

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :