14.07 Perşembe ANKARA (Özgür Şölen)

  • 13 Temmuz 2016
  • 1.065 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

www.kosturalim.com

 

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

1.Koşu:Bu koşuda Yavuzsel isimli safkanın yarıştan çıkabileceği duyumunu aldım.Kuponlarınızı doldururken bu safkan hakkındaki kararınızı yarış başlama saatine yakın vermenizi öneriyorum.Yarıştan çıkadabilir çıkmayadabilir.

ONTUĞ:Kum pistte peşpeşe iki yarış kazandıktan sonra bir ay ara veren ve bu yarışa hazırlanan safkan çok uygun gurupta bence kazanacaktır.Özellikle son yarışında pek zorlanmadan kazanırken çok beğenimi kazanan bu isim benim bugün için bankomdur..

TÜRÜTCAN-THE DAUGHTER SUN:Tam mesafesinde ayağına çabuk safkan TÜRÜTCAN beyaz bayrak ayna yaparak bu yarışı kazanabilir.Favorimdir.Yarış içinde gördüğüm tek rakip kalite isim THE DAUGHTER SUN.Sonlarda yapacağı güçlü akınlarla favorime zor anlar yaşatmak isteyecektir.

MISAE-ANKARALI:Son yarışında uzunda bile ikinci olurken ne denli formda olduğunu gösteren MISAE bence kısa ve orta mesafeleri kesinlikle uzuna göre daha iyi koşuyor.Mesafesine dönmesiyle favorimdir.Ankara pistinde bu tip mesafelerde çok farklı koşan ANKARALI ciddi rakibi olacaktır.Daha geniş oynayanlar bugün ilk kez kulaklık takısı alacak BRAVE DECISION ve SPEEDY GUNNER ikilisini değerlendirebilirler.

UÇARER:Çok uygun gurupta tam mesafesinde son yarışında kazandığı binicisiyle süper formuyla UÇARER favori olmayı fazlasıyla hakkediyor.Binicisi yarış içerisinde yer tutma konusunda hata yapmazsa terkar kazanır.Favorim ve alternatif bankomdur.Bu safkanı yıkıp yüksek ikramiyelere gitmek isteyenler MERKÜROĞLU,BORDALI ve OĞULSEFA üçlüsünü değerlendirebilirler.

BURUKMERT-DEMİRÇOCUK:İdman pistinde diğer rakiplerine oranla çok daha zinde ve diri görünen bu ikiliden biri bence bu yarışı kazanacaktır.Biraz daha geniş oynayanlar KURYE‘yi de yazarak bu koşuyu bu üç atla kapatabilirler.

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:6-3-5-4 / 2-1

2.AYAK:8-10-1-3-2-6

3.AYAK:3 ONTUĞ

4.AYAK:3-1-5-2-8-4 / 7-6

5.AYAK:12-2-9 / 1

6.AYAK:3-8

 
2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:3-1-5-2-8-4 / 7-6

2.AYAK:12-2-9 / 1

3.AYAK:3-8

4.AYAK:2-1 / 4-5

5.AYAK:1 / 6-4-3

6.AYAK:1-2 / 5

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :