14 Temmuz Cuma İSTANBUL Yarışı

  • 14 Temmuz 2017
  • 806 kez görüntülendi.

Bugün İstanbul yarışında bizleri 30 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.İstanbul yarışındaki tahminlerimi buna özel olarak hazırladım.İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 14 Temmuz İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

MAKSIMONNA:Yarış hayatının ilk startını önde kaçarak fazla da zorlanmadan kazanan bu tay bence yine beyaz bayrak ayna yapmaya yakındir ve bankomdur..

 

RUNNER BULL-DOWN TOWN-YENİLMEZ:Gazi Koşusu dördüncülüğünden sonra devam eden formuyla RUNNER BULL favorimdir.Bu safkan için koşunun süratlenmesi gerekiyor.Önlerde gidecek DOWN TOWN ve YENİLMEZ ikilisi tempoyu yükseltmezlerse koşunun ağır favorisini avlayabilirler.

 

MADRABAZ:Son koşusunda önde sert tempoda kaçmasına rağmen tabelayı tamamlamayı başaran bu safkan bugün önde boş kalacak gibi görünüyor.Sıklet avantajına da sahip olan bu safkanın kazanmasını bekliyorum.Bankom..

 

ŞAHINŞEVKET-ÇAĞAÇAR:Gurupta performans olarak öne çıkan bu iki safkandan birinin normal şartlarda bu koşuyu kazanması gerekiyor.Daha geniş oynayanlar CAN TO CAN ve GERGİN ikilisini de değerlendirebilirler.

 

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:11-3-1-2-7-5-10-6

2.AYAK:6-1-2-7-4 / 14-5-12

3.AYAK:4-3-1-5 / 2-6

4.AYAK:7-3-8

5.AYAK:5 MADRABAZ

6.AYAK:10-4 / 3-7

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :