?>

15.10 Perşembe KOCAELİ (Özgür Şölen)

  • 14 Ekim 2015
  • 852 kez görüntülendi.

Değerli koşturalım.com takipçileri;paypal hesabımız aktif hale gelmiştir.Bundan sonra sitemizin sağ alt kısmında Kredi Kartı ile ödeme bölümünden kredi kartlarınızla oturduğunuz yerden ödeme yaparak ve yine ödeme bildirim formunu doldurup sitemize üye olabilirsiniz..

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYLIK : 100 TL

 

EMIKA:Kaba kum pistte ilk kez start alacak olsa da anneden Imperfectıonıst ve Present Perfect gibi kumcu safkanlarla kardeş olan bu tempo atını bugün önde bozacak herhangi bir isim de görünmüyor.Çok uygun gurupta çıktığı gibi temposunu kurarak kazanmasını beklediğim safkan bugün için benim bankomdur..

YOLALAN-DORABEY:Çok süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda koşuya ağırlığını koymasını beklediğim bu iki safkandan biri büyük ihtimalle bu koşuyu kazanacaktır.Daha geniş oynayanlar EFEKAN ve AKKURT ikilisini değerlendirebilirler.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:1-9-3

2.AYAK:4 EMIKA

3.AYAK:3-4-6 / 1-2

4.AYAK:2-1-5-3 / 6-4

5.AYAK:5-9 / 3-1

6.AYAK:9-4-1-6-5-14-12-2 / 7-8-3

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :