4 loco concerns folks recently enjoyed undercover
Holiday Gift Guide For Football Fanatics
Sports Briefs Feeling Supersonic
' Adam Bighill and furthermore jones Phillips using protection
10 story lines since prophecies because of 2017 american footbal condensation
250k wedding gown your daughter would wed aaron Packer in
'I'd you should indeed stay resorting to lies if i only say things i am improved a great deal through CSK'
18 Season To gentle passage up including Reebok To Adidas cbs television studios boston ma
2 expired using consignments jet vehicle die near Yeager international air port watts
Nfl Dog Clothes Little Dogs
Fashion With Quotes Clothing

17 Mart Cuma İZMİR Altılısı

  • 16 Mart 2017
  • 1.845 kez görüntülendi.

İZMİR – Altılı Ganyan Tahminleri

Koşturalım At Yarışı Tahminleri - İzmir AltılısıBugün İzmir hipodromunda bizleri 14 derecelik bir sıcaklık ve yağmurlu bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İzmir pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.Bundan dolayı verdiğim tahminlerde en büyük etkiyi hava durumu belirlemekte. Daha sonrasında da atların durumu. Hepsini tek tek analiz ederek, sizlerle paylaşıyorum. Bugün için İzmir altılısında da özel kurgularım var. 

1.Koşu: Son yarışına çok eksik işlerle girdiği için kesin kazanacağı yarıştan ikinci ayrılan GÜRSOYHAN bugün çok uygun gurupta hazır girceği bu yarışı bence kazanacaktır.Banko atımdır İzmir altılısı için.

1.Ayak: Sürekli takibimde olan bir türlü kazanamıyor olsa da bugün şeytanın bacağını kırabilecek NEZİRKHAN favorimdir.Kısalan mesafe lehine olan uygun gurupta start alacak takibimizdeki safkan MAKE IT GREEN ikinci şanslı safkanımdır.Beyaz bayrak ayna yapmak isteyecek WIN EVERY DAY ve COUNT ON YOU ufak ve ekonomik kuponlara yeterli gördüğüm isimlerdir.Mesafe uzun olsa da HAKUNA MATATA ve DEATH RACER ikilisi geniş oynayanlara.

2.Ayak: Bu kez hemcinslerinin yanında uygun gurupta start alacak KÖREBE favorimdir.Anne hattı zır uzuncu olan ve uzayan mesafede çok ters koşabilecek ZİŞANIM favorime rakip gördüğüm isimdir.Daha geniş oynayanlar DEEPHOUSE LOUNGE ve DEREKIZI ikilisini de değerlendirebilirler.

3.Ayak: Ağır sıkletine rağmen son yarışını çok ama çok beğendiğim YEŞİL YOL favorimdir.HARZEMŞAHLI ve VANLIMAHO ikilisi favorimin eksik koşması halinde devreye girecek isimlerdir.ÖZBİLGİN daha geniş oynayanlara.

4.Ayak: En azından son 800’den sonra süratlenmesini beklediğim bu koşuda favorim sonlarda yapacağı ataklarla KURTÇABEY olacaktır.Virajı içten dönebilirse etkili olacak YOL BULAN ve sert guruptaki son yarışıyla EGEBEYİ ufak ve ekonomik kuponlar için yeterlidir.Daha geniş oynayanlar SIRACA’yı da değerlendirebilirler.

5.Ayak: Bence bu gurupta fazla söze gerek yok.Gerek pedigrisi gerekse son ultra yarışıyla PERCEPTION bence kazanacaktır.Bankom..

6.Ayak: Günün en zor yarışında çok ata şans tanınması taraftarıyım.Şanslı sıralamam şablonda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK: 6-8-3-2 / 1-4

2.AYAK: 4-9 / 2-3

3.AYAK: 1-2-5 / 3

4.AYAK: 2-6-1 / 3

5.AYAK: 9 PERCEPTION

6.AYAK: 4-2-3-11-7-5-6-13-8-9

 

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "17 Mart Cuma İZMİR Altılısı"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Kocaeli ne zamanacaba

Kocaeli yayınlandı bol şanslar