19.06 Cuma BURSA-İSTANBUL (Özgür Şölen)

  • 18 Haziran 2015
  • 1.373 kez görüntülendi.

Yarın Ankara yarışlarına tahminim olmayacaktır.İzmir yarışlarında görüşmek üzere.

 

İSTANBUL

 

FLY TIME:İki hafta önce yine 1.altılı ganyan koşusunda start alan safkanı banko olarak önermiştim ve kazanmıştı.Bugün yine keklik guruba çıkıyor diyebiliriz.Ben üçte üç yapmasını bekliyorum.Bankom..

URALINOĞLU-HEARTHROB:Bu iki safkanın da ciddi potansiyelinin olduğuna inanıyorum.URALINOĞLU maıdenden çıktıktan sonra sert guruba çıktı ve yakın ara farklarla tabela yaptı.O gün geçilidiği bütün atlar şuan çok formdalar ve bu guruba konulsa favori çıkarlar.HEARTHROB ise son yarışında sizlere banko önerdiğim ve beni yanıltmayan safkan.Uzun mesafede ne denli iyi koşacağını bi önceki yarışında Koşanefe‘nin dibinde bitirerek gösterdi.Bu iki safkan rakiplerinin çok önünde.Bir safkana daha şans vermek isteyenler sürekli iyi koşan STRIKE THE SWORD‘ü denesinler.

SPORTING-DUKE OF KENT:Süratli gitmeye aday bu koşuda bu iki safkan sonlarda gelip rakiplerini avlayabilir.SPORTING sentetik pistte maıdenken MY BAŞKAN‘ı zorladığı yarışta takibime takılan ve sürekl takibimde kalan isim.Bugün gurup çok uygun.Aynı şeyleri DUKE OF KENT içinde söyleyebilirim.Son iki sentetik yarışında da Yalpagan‘ın dibinde bitirdi.Bugün uygunlaşan rakipler yanında kondisyon açığını gidermesiyle kazanabilir.Bu iki safkan çok eksik koşarsa devreye girebilecek rakipler şablonumda olacaktır.

GAZEVAN:İlk yarışında önde bomboş kalan Elanilim‘e çarpılan,ikinci yarışında ise startta kalıp sonlarda harika bindirme yaptığı yarışından sert rakipler yanında üçüncülükle ayrılan GAZEVAN için artık kazanma zamanı geldi.Hayatının ilk iki yarışında hep dış kulvar çeken safkan bu kez beşinci kulvardan yarışa başlıcak.Turbo-Kaderim gibi müthiş bir orjine sahip safkan kilo avantajını da kullanarak aprantisi hata yapmaz ise bu guruba uzak fark yapması lazım.Bankom..

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:5-3 / 10

2.AYAK:1-7-5 / 6

3.AYAK:2 FLY TIME

4.AYAK:4-1-6 / 3

5.AYAK:4-6-5-3-8-12-10 / HEPSİ

6.AYAK:10-1-7 / 5-6

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:4-6-5-3-8-12-10

2.AYAK:10-1-7 / 5-6

3.AYAK:65 / 3 (Sıralı ikili:14.30)

4.AYAK:5-8 / 6-3-4

5.AYAK:10 GAZEVAN

6.AYAK:10-5-2-12-11-14

 

Herkese bol şanslar dilerim.

************************************************************************************************************************************

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "19.06 Cuma BURSA-İSTANBUL (Özgür Şölen)"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

EMEĞİNE KALEMİNE SAYGILAR.TEŞEKKÜRLER.

ÖZGÜR BEY PATLAMA BEKLİYORDUM İZMİRDEN GELDİ. TEBRİKLER …AMA RAMAZANIN İLK GÜNÜ OLMASIYLA BEN OYNAMADIM DEĞERLENDİREN ARKDAŞLAR GÜLE GÜLE HARCASIN…

Üstad emeğine sağlık senin teklerin üzerine tanımam

dün akşamki yorum ve tahminleriniz için tebrikler başarılarınızın devamını dilerim

Emeklerinize sağlık bolşanslar…

Emegine sağlık bol sans

Özgürcüm ilk ayağı kupona hepsi yazıp makinaya atsan bu atın Burda( günhat) neişi var der makina bile almaz kardeşim hiç moralini bozma iş Kazası bunlar öyle düşün .. Başarılar kardeşim..