19 Aralık Salı KOCAELİ Yarışı – Süper Program

  • 19 Aralık 2017
  • 882 kez görüntülendi.

ARZAK:Müthiş kan hattı ve forma giren yapısıyla yine çok uygun rakipleri yanında bu safkandan kendisini tanıyan binicisiyle birincilik bekliyorum.Bankom..

 

KRANJSKA GORA:Hayatının ilk yarışında tecrübeli rakipler yanında üçüncü olurken çok beğenimi kazanan safkan ikinci yarışında da sprinte çok geç kalınca yine üçüncü olmuştu.Bugün daha uygun gurupta sprint mesafesini bu kez iyi ayarlamasını ve kazanmasını bekliyorum.Favorim ve alternatif bankomdur.

 

KIZIM İDİL:Bursa pistinde çok eksik koşup Kocaeli pistinde çok başarılı koşan bu kısrak bugün uygun rakipleri yanında viraj üzerinde koşuya ağırlığını koyup kazanabilir.Favorimdir.

 

FINAL TIME:Koşuda Aralyn gibi stili bir rakibi olmasa FINAL TIME’ı kesinlikle banko olarak önerirdim.Yine de Aralyn’den daha süratli olduğunu düşündüğüm için numarayı alıp kazanabileceğini düşündüğüm safkan favorim ve alternatif banko adayımdır.

 

DÖVER:Çok potansiyelli güçlü bir safkan olduğunu düşündüğüm DÖVER’in son yarışına hayran kaldım.Çok sert tempoda gidip yakalanmasına rağmen dıştan gelen rakibini görüp inatla tekrar tazeleyen safkan yarışı kazanmayı başarmıştı.Sertleşen rakiplere rağmen yine beyaz bayrak ayna yapabileceğini düşünüyorum.Favorim ve alternatif bankomdur.

 

MARK HOLMES:Kumdaki yarışlarının hiçbirinde önde istediği tempoyu bulamayan ve buna bağlı olarak başarı elde edemeyen bu safkan bugün önde istediği avansı alabilir.Rahat tempoda kaçması durumunda beyaz bayrak ayna yapabileceğini düşündüğüm isim favorimdir.

 

TOLDO:Hayatının ilk startında 5 boy startta kalmasına rağmen sonlarda çok güçlü gelip gurup dibinde beşinci olan safkan bugün edindiği yarıi tecrübesi ve değişen binicisiyle sonlarda koşuya ağırlığını koyu kazanmasını beklediğim isimdir ve bankomdur..

 

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:5 / 4-9-2

2.AYAK:8-6-2-1-5-7-9-10-3-4

3.AYAK:6 / 3-2-5

4.AYAK:5 / 1-3-2

5.AYAK:6-7-2-3-8-1-4

6.AYAK:9 TOLDO

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :