?>

19 Mayıs Cumartesi ANKARA Yarışı

  • 19 Mayıs 2018
  • 1.000 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

 

 

TESLA-GREAT RESPECT:Son koşusunda yavaş giden temponun azizliğine uğramasına rağmen Arsen Lupen gibi kalite bir rakibinin dibinde yarışı tamamlayan TESLA bugün süratli gidecek koşuda favorimdir.Yine uygun bir gurupta start alacak olan GREAT RESPECT en sıkı rakibidir.Daha geniş oynayanlar sıralamamdan faydalanıp bu koşuya at yazabilirler.

 

ELABARS:Anneden Gürsu gibi müthiş başarılı ve uzun da yapabilen bir safkanın kardeşi olan bu isim son yarışını aşırı yağış altında ıslak çimde yapınca kesin kazanacağı yarıştan üçüncü ayrılmıştı.Bugün normal çıkacak çim pistte çok uygun rakiplerini artık geride bırakıp koşuyu kazanır diye düşünüyorum.Banko.

 

ALTILIM
4,6 / 8,3,5
3,6,1,2,7
2,5,4,1
2,5,4,9 / 7,6
2,6,5,3 / 1
2 ELABARS

 

Şansımız bol olsun..

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :