?>

20.08 Perşembe ANKARA (Özgür Şölen)

  • 19 Ağustos 2015
  • 1.031 kez görüntülendi.

Sitemize VİP üye olmak isteyen dostların dikkatine ; önce,belirttiğimiz hesap numaralarından herhangi birine ücret yatırılıyor.Ücret yatırıldıktan sonra,sitemizin üst kısmında bulunan panelin VİP ÜYELİK başlığı altında bulunan ÖDEME BİLDİRİM FORMU’nu doldurup bize gönderiyorsunuz ve üyeliğiniz aktif hale geliyor.

VİP ÜYELİK ÜCRETLERİ

1 AYLIK : 50 TL

2 AYLIK : 80 TL

3.AYAK : 100 TL

 

AL ZENGİNKIZ-ÇUVALDIZ:Çim pistte vasat guruplarda sürekli iyi koşmaya başlayan AL ZENGİNKIZ bugün vasatın da vasatı bir gurup bulmuş durumda olmasıyla favorim.ÇUVALDIZ ise ilk yarışında çok şeyler beklenen bir isimdi.Viraja kadar önde gelen safkan binicisi tarafından bir anda ele alındı ve yarışı çok geri bitirdi.Bugün kulaklık takısı aldığını görüyoruz.Etkili bir yarış gelebilir.Daha geniş oynayanlar için sıralamam şablondadır.

ARIM:Yarış hayatının ilk startında çim pistte virajı gerilerde dönmesine rağmen güzel bir sprint atan safkan fazla mesafe koşmasından ötürü kazanacağı yarıştan ikinci ayrılmıştı.Bir sonraki startını kumda koşan safkan rahat bir birincilik elde etti.Ben bu safkanın potansiyeline inanıyorum.Bu uygun gurubu binicisi hata yapmazsa geride bırakacağını düşünüyorum.Binicisinden ötürü güvenemediğim safkanın rakipleri şablonumdadır.

FİNCAN:Sürekli sert guruplarda başarılı koşan safkan nihayet kazanabileceği bir gurup bulmuş durumda.Bu gurubu da geçemezse daha hangi gurubu geçecek diyorum ve banko olarak öneriyorum.

COOL GIRL-BADE HANIM:Son yarışları çok sert gurupta olan bu iki safkan başarı yakalayamayacaklarını anlayınca binicileri tarafından ele alındı.Bugün çok daha uygun bir gurupta start alacak olmalarından ötürü bu rakiplerini geride bırakabileceklerini düşünüyorum.Daha geniş oynayanlar için iki safkan daha önerdim.Onlar şablonumdadır.

KEDİGÖZÜ:Bugün en etkili koştuğu mesafede üstelik çok vasat atların yanında start alacak potansiyel sahibi safkan bu uygun gurubu geride bırakabilir.Alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler için sıralamam şablondadır.

AKLISELİM-DELİCİHAN:Son yarışında Frikya gibi bir rakibi geride bırakmayı başaran AKLISELİM için bu gurup çok uygun gözüküyor.Tek dezavantajı mesafenin kısa olması olacaktır.Mesafe 1500 olsa kesinlikle banko önereceğim safkana bu mesafe kısa gelebilir.DELİCİHAN bugün koşunun yükünü çekecek.Önde kendisini aman aman rahatsız edecek bir rakibi yok.Beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir.Bu iki safkanı çok ön planda tutsam da geniş kuponlar için şans verdiğim diğer isimler şablonumdadır.

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:2-6 / 5-1-4

2.AYAK:3-1-6-2-4

3.AYAK:2-1

4.AYAK:4 / 3-5-9-7

5.AYAK:HEPSİ

6.AYAK:3 FİNCAN

 
YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:4 / 3-5-9-7

2.AYAK:HEPSİ

3.AYAK:3 FİNCAN

4.AYAK:6-4-1-8-3

5.AYAK:1-6

6.AYAK:2 KEDİGÖZÜ

7.AYAK:3-5

 
2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:HEPSİ

2.AYAK:3 FİNCAN

3.AYAK:6-4-1-8-3

4.AYAK:1-6 / 2-3

5.AYAK:2 / 4-6-5

6.AYAK:3-5 / 6-8-12

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "20.08 Perşembe ANKARA (Özgür Şölen)"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Bol şanslar dilerim…