?>

20 Eylül Çarşamba İSTANBUL Yarışı – 6 Banko

  • 20 Eylül 2017
  • 743 kez görüntülendi.

Bugün İstanbul yarışında bizleri 30 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.İstanbul yarışındaki tahminlerimi buna özel olarak hazırladım.İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 20 Eylül İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

 

COGENERATION:Hayatının ilk yarısını çok gösterişli kazanan bu tay seriye başlar diye düşünüyorum.Bankom..

 

GÜLSIMA:Sentetik pistte yaptığı üçüncülük bu guruba yeterli olan safkan favorim ve alternarif bankomdur.

 

PETIT KURT:Ankara yarışlarını ölçü almadığım safkan Istanbul’da çok iyi koşuyor.Uygun gurupta uygun sıkletle favorim ve alternatif bankomdur.

 

KHAN OF GHOST:Gurubun en iyi durumda olan ismi olan bu safkan sonlarda yapacagı etkili ataklarla favorim ve alternatif bankomdur.

 

OBRA REİS:Bir türlü kazanamasa da çok iyi durumda olan safkanın bugün şanssızlığını kirmasinı bekliyorum.Favorim ve alternatif bankomdur.

 

SCIFO:Vermis olsuğu aranın ardından iki yarış koşup çok iyi duruma gelen safkan sonlarda yapacagı ataklarıyla kazanmasını beklediğim isimdir.Favorim ve bir diger alternatif bankomdur.

 

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:HEPSİ

2.AYAK:1-3-4-2

3.AYAK:3 COGENERATION

4.AYAK:3 / 2-6-7-5-8-9-1

5.AYAK:9 / 5-10

6.AYAK:2-1 / 3-8-6

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:3 / 2-6-7-5-8-9-1

2.AYAK:9 / 5-10

3.AYAK:2-1 / 3-8-6

4.AYAK:4 / 3 / 1-2

5.AYAK:2 / 8-5-4

6.AYAK:3 / 6-2

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :