?>

21 Mart Salı ADANA Yarışı – 2 Sağlam Banko

  • 20 Mart 2017
  • 2.294 kez görüntülendi.

ADANA – Altılı Ganyan Tahminleri

Bugün Adana hipodromunda bizleri 22 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi Adana pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.

Adana hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.

Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 21 mart Adana yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.

Ayrıca Adana yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, Adana yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

1.Ayak:Altılı ganyanın başlangıç mücadelesinde favorim ARASHAN olacaktır.Son yarışlarında binicilerinin eksik bindiğini düşündüğüm bu safkan form olarak çok iyi durumda.Sonlarda yapacağı ataklarla yarışı kazanabilir.Önde istediği avansı alması halinde fotoyu bulabilecek GÖKÇEER düzelen formuyla ikinci şanslı safkanımdır.Starttan düzgün çıkarsa kesinlikle kazanacak olan AVATAR‘ı yazmamak riske girmektir.Üçüncü şanslı safkanımdır.Kilo düşen ve iyiye giden formuyla OTHARA ve önlerde idareli gidebilirse ATOMBOMBASI ufak ve ekonomik kuponlara yeterli gördüğüm diğer isimlerdir.Daha geniş oynayanlar buraya tuttukları atları ekleyebilirler.Ben geniş oynayanlar için HEPSİ diyorum.

 

2.Ayak:Görmüş olduğu yarışların ardından nefes açığını gideren ABRAJ uygun mesafede favorimdir.3 aydır koşmuyor olsa da kumu iyi yapan OLIMPIC HERO ikinci şanslı safkanım.Koşunun favorisi MY HEART güven veren bir isim olmadığından ancak üçüncü şanslı safkanımdır.Formu iyi ÇELEBİ MAHMUT dördüncü şanslı safkanım.Diğer şans verdiğim isimler şablonumda olacaktır.

 

3.Ayak:Sonlarda sprintini tutturabilirse etkili olacak SHERMAN OAKS uygun gurupta favorimdir.Önlerde idareli gidebilirse SHIBUMI,çok uygun gurupta uygun sıkletle start alacak olan COELACANTHE,yine uygun sıkletli bir diğer isim LADİN ve HÜRKUŞ diğer şans verdiğim isimlerdir.

 

4.Ayak:Adana kumunda bu sene özellikle kısa mesafelerin en iyi 3 yaşlı tayı olduğunu düşündüğüm BITCOIN bence bu guruba geçilmeyecektir.Safkanın rahat kazanmasını bekliyorum.Bankom..

 

5.Ayak:Gurubun en kaliteli ismi Ayrton anne tarafından kısa ve orta mesafelere çok daha yatkın olduğu için uzunda çok eksik koşabilir.Diğer isimler ise güç ve kalite olarak birbirine denk görünüyor.O yüzden ben bu koşuyu fazla kurcalamadan direk kapatmak istiyorum.HEPSİ..

 

6.Ayak:Günün kapanış mücadelesinde sizlere banko önereceğim isim GÜRSU olacaktır.Bu safkan bugüne kadar çim pistte 3 kez yarıştı ve 3’ünü de kazandı.Bu 3 koşuda da bizim bankomuzdu.Yanına at yazmamıştık.Ben bugün de yazmak istemiyorum çünkü safkanın 136 günlük arası bulunsa da bu yarışa süper işlerle muntazam bir şekilde hazırlandı.Ekibinin safkandan beklentisi çok büyük tabiki bizim de.Bu sene çok daha sert guruplarda bile kazanabileceğini düşündüğüm GÜRSU‘nun çok süratli gidecek yarışta kazanmasını bekliyorum..

 

 

YEDİLİ GANYAN KURGUM

1.AYAK:1 AHMİN

2.AYAK:3-1-11-10-5

3.AYAK:2-6-1-4-3-9-5-10

4.AYAK:1-4-5-6-2

5.AYAK:2 BITCOIN

6.AYAK:HEPSİ

7.AYAK:6 GÜRSU

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :