?>

22.08 Pazartesi ADANA (Özgür Şölen) – Bankomuz Agf’nin 4.Atı

  • 22 Ağustos 2016
  • 1.162 kez görüntülendi.

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

ARAP EDA:Hayatının ikinci yarışında banko önerdiğimiz ve bariyer dibinde kaldığı için ikincilikte kalan safkan üçüncü yarışında yarış kazanmış atların arasında sert gurupta mücadele verdi ve üçüncü oldu.Bugün çok daha uygun rakipler arasında şanssızlığını kırıp kazanabilir.Favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler TEZGEL GÜR‘ü değerlendirebilirler.

MEHMET BERK-TAŞKIR-DİLŞEKER:Son yarışını rahat kazanan MEHMET BERK mesafenin uzaması daha da lehine olduğundan bir kez daha kazanabilir.Müthiş bir form tutan başarılı safkan TAŞKIR starttan çok fazla oyalanmadan çıkarsa yine şanslı olacaktır.Son yarışlarında geliyorum sinyalleri veren takibimdeki DİLŞEKER koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.Bu koşuda bu atları geçemeyeceğini düşündüğümden Turna Şahini’ne şans tanımadım.Koşunun ağır tempoda gidecek olması sebebiyle süratli yarışları seven Hasanşah’ı da yazmama kararı aldım.

ONASSIS-PARTY LOVER-TEKDAL:Son yarışını çok beğendiğim kalite isim ONASSIS uygun sıkletiyle bugün favorim.1200-1400 aralığında çok etkili koşan PARTY LOVER ciddi rakibidir.Bugün dili bağlanacak TEKDAL önde istediği tempoyu bulabilirse koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

ARMİNİM:Anneden Sincal Gül gibi tam bir kaba kum atı olan bir ismin kardeşi olan ARMİNİM‘in babası da daha ziyade kumcu safkanlar veren Lıon Heart.Hayatının ilk yarışını çimde çok rahat kazanırken kum pistte çok daha farklı bir performans beklediğim bu isim 105 günlük bir aranın ardından bu yarışa katılacak olsa da idman pistindeki hazırlıkları bir hayli iyi.Favorim ve alternatif bankomdur.Rakip yazmak isteyenler çimde bir yarış görüp asıl etkili koşması gereken kum piste çıkacak başarılı kısrak Sabin’in yavrusu CELAL BEY ve kumda iyi koşan MARAKUJA ikilisini değerlendirebilirler.

NURAN HANIM:Son katılmış olduğu çim yarışında virajı çok gerilerde dönüp güzel bir ara kapatarak tabela dibinde beşincilik elde eden safkanın o yarışını çok beğenmiştim.Bugün ciddi rakiplerinin altında bir sıkletle sahaya çıkacak NURAN HANIM‘ın sonlarda yapacağı etkili ataklarla koşuyu kazanmasını bekliyorum.Bankom..

 

1.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:2-3-6-4-7-1-5

2.AYAK:2 / 9

3.AYAK:3-1-4

4.AYAK:5-2-4

5.AYAK:HEPSİ

6.AYAK:3 / 5-8

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:5-2-4

2.AYAK:HEPSİ

3.AYAK:3 / 5-8

4.AYAK:3-1-8 / 2-6-5

5.AYAK:11-1-6 / 4-5

6.AYAK:4 NURAN HANIM

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum - "22.08 Pazartesi ADANA (Özgür Şölen) – Bankomuz Agf’nin 4.Atı"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Emehinize sahlik.

Nuran hanim kazanirdi 10 numara fol yapti kazanan kisgulu

Zeki ve özgür abilerime bikez de burdan tesekkür etmek istiyorum. Şablonlarında bikaç ufak değişikliklerle güzel ikramiyeler kazandım. Takip eden herkes ekmek yer 🙂

Merhaba… Dün saat 2 de üyelik yapıldı ödemesi gönderildi.. hala aktif değil ?? neden ??

Üyeliğiniz aktif