22 Mart Çarşamba İSTANBUL – Cazip Program

  • 22 Mart 2017
  • 1.058 kez görüntülendi.

İSTANBUL – Altılı Ganyan Tahminleri

Bugün İstanbul hipodromunda bizleri 14 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.

İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.

Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 22 mart İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.

Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel bir kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

1.Ayak:Annesi Gazi şampiyonu Inspector’la anneden kardeş olan CERSEI uzun mesafeye inanılmaz yatkınlığıyla favorimdir.Önlerde istediği tempoyu bulabilecek STORM TRACKS favorime sert rakip olabilir.Ufak ve ekonomik kupon yapanlar bu koşuyu bu iki safkanla geçebilirler.Daha geniş oynayanlar KARAHEVES ve MOI JINZI ikilisini de değerlendirebilirler.

 

2.Ayak:Kum pistte son yarışları başarılı olan HÜRASLAN ilk kez formu böyle iyiyken çim piste çıkıyor.Kuma göre çim piste daha yatkın olduğunu düşündüğüm bu isim çime yakın sentetik pistte favorimdir.YÜKSEK UÇUŞ bir türlü kazanamıyor olsa da ikinci şanslı safkanımdır.Bu kez takısını çıkaran takibimdeki isim NAZIMAYŞE ve ara verse de işleri oldukça iyi görünen BEYHAN SULTAN dördüncü ve son sıradan önereceğim isim olacaktır.

 

3.Ayak:Müthiş bir form tutan ŞAHİNTER devam eden formuyla iyi hazırlıklarıyla favorim ve alternatif bankomdur.Yarış içerisindeki tek rakibi son yarışında olduğu gibi bence MERİH olacaktır.

 

4.Ayak:Guruptan üstün bir potansiyeli bulunan ÇEBERTAY bu koşuya 3 aylık aranın ardından girecek fakat bu yarışa çok iyi işlerle hazırlandı.Düzenli işlerle formunu ilerleten isim çok iyi ellerde bakılıyor.Uygun gurupta yarışı kazanmasını beklediğim isim favorim ve alternatif bankomdur.Taylığından beri takip ettiğim ve son yarışında ışığı yakan HEYAMOLA ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım MAGIC BULLET rakip gördüğüm isimlerdir.

 

5.Ayak:Son yarışında binicisinin hataları yüzünden kazanacağı yarıştan dördüncü ayrılan BLACK WASP uygun gurupta kendisini tanıyan binicisiyle favorimdir.Yine önde istediği tempoyu bulabileceği bir gurupta start alacak BEHRAMKALE en sıkı rakibi konumundaki isimdir.Vermiş olduğu aranın ardından bu yarışa katılacak olsa da düzenli işlerle bu yarışa katılacak MEMEDİM üçüncü ve son sıradan önereceğim isimdir.

 

6.Ayak:Bence çok zorlu bir koşu.Birçok safkanın uzun mesafede eksik koştuğunu düşünüyorum.Bu sebeple çok ata şans veriyorum.Şanslı sıralamam şablonda olacaktır.

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:4-1 / 2-6

2.AYAK:5-12-7-3

3.AYAK:7 / 6

4.AYAK:4 / 5-1

5.AYAK:5-1-8

6.AYAK:16-5-6-9-4-3-8-7-2-1-10-14-13

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :