?>

23 Ağustos Çarşamba İSTANBUL Yarışı – Cazip Banko

  • 23 Ağustos 2017
  • 741 kez görüntülendi.

Bugün İstanbul yarışında bizleri 30 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.İstanbul yarışındaki tahminlerimi buna özel olarak hazırladım.İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 23 Ağustos İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

 

TOROSDAĞI:Süratli gitmeye aday koşuda ön gurubun arkasına yatıp viraj üzerinde koşuya ağırlığını koymasını beklediğim safkan favorim ve alternatif banko adayımdır.THOR rakip gördüğüm tek isimdir.

 

MY ROYAL SUN:Önlerde istediği tempoları bulabileceği bir gurupta start alacak safkan favorim ve alternatif banko adayımdır.Bence tek rakibi ZU HAT olur.

 

BÜYÜK BEYAZ:Vermiş olduğu aradan sonra iki yarış görüp bu kez çok hazır bir şekilde yarışa katılacak safkanın çimi kesinlikle eksik.En iyi koştuğu pist sentetik pist olan bu ismin bugün uygun gurubu geride bırakacağına inanıyorum.Cazip bankomdur..

 

AHMİN:Son yarışında çok sert rakibi Transit’in 4 boy gerisinde ikinci olurken tamamen düzeldiğini belli eden bu safkan için bugün şartlar çok uygun görünüyor.Çok uygun gurupta favorim ve altetnatif banko adayımdır.Rakipleri şablonumdadır.

 

2.ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:6 BÜYÜK BEYAZ

2.AYAK:HEPSİ

3.AYAK:4-3-5-8-2-6-7-1

4.AYAK:2-1-3

5.AYAK:1-8-5

6.AYAK:1 / 5-2-6-9-3

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :