Why Really Collect Hockey Jerseys
'I would really to have Peyonn retire'
Reasons Obtain College Dog Jerseys
Kobe Bryant With His Unique Nba Jerseys
34M in control cornerback
The Good Points Of Getting Wholesale Jerseys
3 charged with theft
Why Wear Personalized Ncaa Football ?
Great Fashion Statements Nfl Jerseys
17K regarding 2 demise while Glenville condemnation
40m during robert Pogba's balance ski importance with regard regarding man utd in 'fake news'
Popularity Of Soccer Jerseys
Mlb Trade Rumors Part Two
Most Baseball Players May Have These Hitting Problems
Why Good College Football

23 Nisan Salı ADANA

  • 23 Nisan 2019
  • 507 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

DORTMUND : Hem pedigri olarak hemde hazırlıklarında dikkat çeken DORTMUND yarış hayatına birincilik ile başlayabilir favorim…Rakip gördüğüm isimler sırasıyla şablonumdadır. ..

ALICIKUŞ : Son koşularını devamlı olarak bir tık eksik koştuğu uzun mesafede koşan ALICIKUŞ kısa ve orta mesafeli yarışlarda çok daha iyi performans sergileyen bir kısrak olup  bugünkü binicisi ile katılmış olduğu tek yarışta  kısa vade koşuda üçüncülük elde eden ALICIKUŞ‘un bu rakipleri geride bırakmasını bekliyorum … Banko … 

GOLDEN LION : Yarış hayatının ilk startını İstanbul’da çok gösterişli uzak ara kazanan GOLDEN LION buradaki son iki yarışında son metrelere kadar önde gelmiş kazanabileceği yarışlardan ikincilikle ayrılmıştı…Safkan çim pistte seri birincilikler elde etmiş ASPURCE’nin ana baba bir öz erkek kardeşi olup çim pistte çok daha yatkın olduğunu düşünmemle birlikte ağır kilosundan etkilenmediği taktirde GOLDEN LION’un ganyan olmasını bekliyorum … 

Rakip gördüğüm isimler sırasıyla şablonumdadır…

MAVİ MUNGAN : BAYHAN gibi çok kaliteli bir safkanın anne kardeşi olan MAVİ MUNGAN son koşularını kum pistte koşup bu pistte varlık gösterememişti…İstanbul’da çim pistte göstermiş olduğu performans bu rakipler için tatminkar olan MAVİ MUNGAN ‘ın ganyan olmasını bekliyorum … ALGANTAY,GÖLGEYELE ve AMASYALI rakip gördüğüm isimlerdir….

ALTILIM 

1.AYAK : 3.4.9.12.1.6

2.AYAK : 3.2.7.5.6

3.AYAK : 4 ALICIKUŞ 

4.AYAK : 1 // 3.4.2

5.AYAK : 1.2.8.9.6

6.AYAK : 10.2.3.8

HEPİMİZE BOL ŞANSLAR

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 2083 altılı tahmini bulunuyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ