24 Mayıs Perşembe ANKARA Yarışı – Cazip Banko

  • 24 Mayıs 2018
  • 1.301 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

 

 

CEVHER:Adana pistinde koştuğu son çim yarışında önde sert tempoda kaçmasına rağmen çok başarılı bir ikincilik elde eden safkan bugünkü rakiplerinden Hüradam’a az farkla geçilirken Moskovaateşi’ni ise geçme başarısı göstermişti.Ankara’ya gelip bu pistte koşmuş olduğu kum yarışında bekleme yarışı yapıp güzel bir sprintle kazanan safkan bugün de muhtemelen bekleme yarışı yapacaktır.Sert tempoyla kaçarak zorladığı rakiplerini bekleyerek geçmesini beklediğim CEVHER bankomdur.

 

KOMET-ÇIRAK:Kısa bir aradan sonra bu yarışa katılacak KOMET idman pistinde beğendiğim bir isim olup süratli gidecek koşudan yararlanmasını beklediğim favorimdir.Önlerde temposunu rakiplerine kabul ettirebilirse etkili olacak ÇIRAK en sert rakibidir.Daha geniş oynayanlar BİNBİR ve ERDURAN‘ı da değerlendirebilirler.

 

ARSEN LUPEN:Daha önce bu pist ve mesafede defalarca kazanma başarısı göstermiş olan safkan iki haftadır idman pistinde harika görünüyor.Bugün start alacağı aprantisiyle daha önce start alıp kazanma başarısı gösteren safkan çok uygun gurupta birinciliğin güçlü adayı olup ufak kuponlarca banko değerlendirilebilir.Rakip gördüğüm isimler şablondadır.

 

ALTILIM
1,5,2,4,6,3
5,2,3,4,1
3 CEVHER
4,2 / 1,3
1 / 3,2,4
9,4,2,1 / 3,5,7

 

Şansımız bol olsun..

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum - "24 Mayıs Perşembe ANKARA Yarışı – Cazip Banko"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Teşekkürler, emeğinize sağlık
İNŞALLAH, son 2 günün acısını çıkarırız
At koşar….

İnşallah tutar dün çok kötü yattik hayirlisi

15 ocak p tesi ve bende ilker karagoz gibi dusundum dedimki bu altili oynanmaz ve para vermez dedim fakat ogun kardeslerimin verdigi sablon oturdu ve altili 31 bin kusur para verdi ve ben kafami duvarlara vurdum … on yargili olmayin bu oyun sans isi her an ters bir at beklemediginiz bir para verdirebilir … herkese bol sans yeterki biraz pozitif olun … ben bu arakadaslar sayesinde neler aldim neler

izmir olucak mi

İzmir yayınlandı

Zeki bey merhaba
Ankara 4 ayakta 6 numaranın saha da ; tüyosu çıkmış
Sizlere de bu tarz duyumlar olunca ; buradan bizlere iletirseniz seviniriz
Farkındayım; erken yayınlıyorsunuz!!
En azından ilave ederiz
Yapmış olduğunuz kurgudan at ? çıkarınca malum; yatıyoruz
Ama , ilavesi yapılabilir
İlginize
Şimdiden teşekkürler

Yine dünkü gibi yattik bu gündüzdeki koşular gitti yazılacak bi at

2 gündür 4 at olan yerden yatiyorum belkii yarın bursa yarışlarında şans bizden yana olur