26.11 Cumartesi ISTANBUL (Zeki Arslan) – Cazip Seçimler

  • 26 Kasım 2016
  • 1.206 kez görüntülendi.

www.kosturalim.com 

www.kosturalim.com 

 

Türkiye’de faaliyet gösteren PAYPAL firmasının artık ülkede çalışmayacak olmasından dolayı şuan için kredi kartı ile ödeme gerçekleştirilememektedir…Yeni sistem buluna kurulana dek sadece ATM’lerden kartsız işlem ile belirtilen hesap numarasına ödeme yapılabilmektedir…Bilginize…

 

İSTANBUL 

ALTILIM 

1.AYAK : 5.6.3.2.7

2.AYAK : 5.2.3.1.9

3.AYAK : 6,,,,5,,,,2

4.AYAK : 4.5

5.AYAK : 3.2,,,,7.5.4,,,6.8.1

6.AYAK : 11.10

DAILY MAIL : İlk iki startında çok yetenekli bir tay olduğunu gösteren DAİLY MAİL yarış öncesi aşırı stres sinir yapan bir tay olup bu sorunu çözülmesi halinde çok daha sert gruplarda yarış yapmasını beklediğim DAILY MAIL jigun için sizlere önereceğim BANKOM’DUR…

Rakip BİG MAN

Bir üçüncü isim PROXIMO

KASMANBEY-VELI CAN KIZI :Bir koşu evvel koşu içersinde tek rakip gördüğüm VELİ CAN KIZI ni kendisine ters olan mesafede dahi geçme başarısı gösteren KASMANBEY bune çok daha lehine on mesafede bir kez daha ganyan olmasını beklediğim favorimdir…Rakip VELİ CAN KIZI . ..

MY SWEET LADY-MONTELLA:Ara sonrası erkekler arasında gördüğü yarışlar ile nefes kondisyonunu geliştiren MY SWEET LADY bu kez hem cinslerinin yanında sonlarda yapacağı ataklar ile ganyan olmasını beklediğim. ağır favorimdir…Rakip gördüğüm isim son koşusunda dili baglaninca cok beğendiğim besinciligi ile MONTELLA yi gormekteyim..

Çok daha geniş oynayanlar sablondaki siralamadan faydalanabilirler…

PRENSES NEHİR -HARD GOLD:Ankara da start aldığı son koşusunu müthiş aksiyonlar ile sonda güçlü gelip kazanırken oldukça beğenimi kazanan PRENSES NEHİR ve yine son koşusunu önde sert tempo gidip sonlarda rakiplerinin ataklarına karşılık vererek kazanırken beğendiğim bir başka isim HARD GOLD ile bu koşuyu geçmeye çalışacağım . ..

 

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 3539 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :