26 Ocak Cuma KOCAELİ Yarışı – Süper Program

  • 26 Ocak 2018
  • 1.041 kez görüntülendi.

Koşturalım Gold Üyelik
Yayınladığımız altılı tahminleri; her gün koşu analizi yapılıp ve buna uygun program çıkartılarak verilmektedir. Kurulduğumuz günden beri hiçbir şekilde aksatmadan, tüm üyelerimize günü gününe at yarışı tahminleri vermekteyiz. Bu konudaki başarı grafiğimizi ise sayfamızda paylaşıyoruz. Gizli saklı olmadan, herşeyin şeffaf olarak kullanıcılara gösterildiği tek site olan Koşturalım, en uygun fiyatlar ile gold üyelik sağlamaktadır.

 

 

DUKE OF ISTANBUL:Son yarışında çok sert gurupta başarılı koşup çok iyi duruma geldiğini gösteren safkanın bugün çok uygun gurupta süratli gidecek yarışta ön gurubun arkasına konumlanıp viraj üzerinde alacağı liderliği fotoya kadar taşımasını bekliyorum.Ağır favorim ve alternatif bankomdur.

 

 

GÖZYAŞI GECESİ:Kum pisti çime göre bir tık eksik olsa da kalitesinden dolayı yine de iyi koşan safkan kum pistte daha önce bugünkü rakiplerinden My Sultan’la bir kere karşılaşmış ve yavaş giden yarışta viraj üzerinde yaptığı ataklarla onu geçmeyi başarmıştı.Bugün de aynı taktikle koşup viraj üzerinde bu safkanı yakalayarak hakim olacağını ve koşuyu kazanacağını düşünüyorum.Bankom..

 

 

GOGO-SALTBAE:Vermiş olduğu iki aylık aranın ardından bu yarışa düzenli işlerle hazırlanan GOGO ilk kez gözlük takısı takacak.Bu safkanın annesi Yosun olduğundan kısa ve orta mesafe kum koşularına çok yatkın görünüyor.İstanbul iç pistindeki galopları da hayli iyi.Favorimdir.Yarış içerisinde ciddi rakip gördüğüm isim yine kısa bir ara sonrası piste çıkacak SALTBAE.İdman pistinde kendini bir hayli geliştirdiğini gözlemlediğim isim bugün yarışın iddialı isimlerinden olacaktır.Çok daha geniş oynayanlara ARSIZ ÇOCUK diyeceğim.

 

 

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:HEPSİ

2.AYAK:8 / 15-3-6-10

3.AYAK:1-4-5-6 / 2

4.AYAK:3 GÖZYAŞI GECESİ

5.AYAK:3-5 / 1

6.AYAK:5-8-2-11-10-4-1

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "26 Ocak Cuma KOCAELİ Yarışı – Süper Program"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Öncelikle herkese hayırlı cumalar arkadaşlar şimdi sizin hocalara sireminiz yanlış çünkü altılılar bulunmuyo degil bakın sadece ocak ayında bulunan altılılara bunun içinde birse 31 bin tuttu digerleri para vermedi. Zaten bakarsanız oyunlar para vermiyo burda yapıcak bişey yok hocalarnı atın üstüne binip süpriz getircek o yüzden lütfen kimsenin moralini bozmayın oyunlar para vermeye başlasın farkı görücejsiniz zaten saygılar tekrar hayırlı cumalar