28 Mart Salı ADANA Yarışı – Sağlam Banko (Tuttu)

  • 27 Mart 2017
  • 1.003 kez görüntülendi.

ADANA – Altılı Ganyan Tahminleri

Koşturalım At Yarışı Tahminleri - Adana altılısıBugün Adana altılısında bizleri 22 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi Adana pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.

Adana altılısında bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.

Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 28 Mart Adana yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.

Ayrıca Adana yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, Bursa yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

1.Ayak:Kısa ve orta mesafelerde çok başarılı yarışlarını seyrettiğimiz ve bugün son yarışlarına oranla çok çok uygun bir gurupta start alacak RED ANGEL koşudaki favorim ve alternatif banko adayımdır.Yarış içerisindeki tek rakibi bence formda yapısıyla uygun sıkletiyle PADRINO olacaktır.

2.Ayak:Sondan bir önceki yarışını çok gösterişli kazanırken dikkatimi çeken DEUCALION takibime takılmıştı.Son yarışında da ön sıradan favori olarak önerdiğim isim çok erken yürüdüğü için kesin kazanacağı yarıştan az farkla ikinci ayrılmıştı.Bugün daha idareli olabilirse bu yarışı kazanabilir.Favorimdir.Kalitesine yakışır yarışlar yapamasa da her an patlama yapabilecek güce sahip NAVAHO en sıkı rakibi konumundaki isimdir.Ufak ve ekonomik kupon yapanlar burayı bu iki atla geçebilirler.Daha geniş oynayanlar CİHAN PEHLİVANI,MORTODELA ve LADY TULPAR üçlüsünü de değerlendirebilirler.

3.Ayak:Koşunun hem tempolu hem de yavaş gitme olasılığı bulunduğundan ötürü bence her türlü sonuca açık.Yine de ben tempolu gideceğini düşünerek ŞAFAK VAKTİ’ni favori olarak öneriyorum.Bu pistte ilk kez koşacak olmasına rağmen kalitesiyle ATASOY ilk rakibidir.Bir yarış gördükten sonra idman pistinde iyi görünen KATI SEMİH,inatçı safkan KIRIM BEYİ ve TURABİ koşuda diğer şans verdiğim isimler.

4.Ayak:Adana pistinde çok ama çok farklı koşan MISTER STRONG bugün sizlere önereceğim banko isim olacaktır.Son yarışında 1200 metrede bile Duquan’ı geçme başarısı gösteren isim bugün 100 metre daha uzayan mesafede 2 kilo eksik sıkletle bu rakibini bence yine geride bırakacaktır.Diğer safkanlar bence rakip bile olamaz.MISTER STRONG bankom..

5.Ayak:Süratli gitmeye aday koşuda FÜLANE favorimdir.Temposunu iyi ayarlaması durumunda etkili olabilecek KALENDER KIZ ve BECENE GÜLÜ en sıkı rakipleri konumundaki isimlerdir.Bu üç isim ufak ve ekonomik kuponlara yeterlidir.Daha geniş oynayanlar GÖRÜNTÜ ve MIA NUR ikilisini de yazarak bu koşuyu kapatabilirler.

6.Ayak:Günün son ayağı aynı zamanda bence günün en zor koşusu.Mümkün olduğunca bol ata şans verilmesinden yanayım.Şanslı sıralamam şablonumda olacaktır.

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:2 / 8

2.AYAK:5-3 / 1-4-2

3.AYAK:4-1-3-2-5

4.AYAK:3 MISTER STRONG

5.AYAK:1-3-5 / 4-6

6.AYAK:2-7-14-12-6-4-5 / 10-1

 

Herkese bol şanslar dilerim.

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

Bu tahmine yorum yapmak ister misin?

  Subscribe  
Haberdâr Ol :