28 Nisan Cuma İSTANBUL Yarışı – Müthiş Cazip Programda Sağlam Banko

  • 28 Nisan 2017
  • 1.271 kez görüntülendi.

Bugün İstanbul yarışında bizleri 24 derecelik bir sıcaklık ve açık bir hava bekliyor.Biliyorsunuz hipodrom seçen safkanlar var.Kimisi İstanbul pistinde kimisi Ankara pistinde kimisi ise bir başka şehirde başarılı koşuyor.Artı olarak havanın sıcaklığına ve soğukluğuna göre değişik performanslar gösteren safkanlar da var.İstanbul yarışındaki tahminlerimi buna özel olarak hazırladım.İstanbul hipodromunda bu hava şartlarında başarı yakalayabilecek safkanların hepsini kurguma aldım.Günlük at yarışı tahminlerimi, hipodrom ve koşacak atların ve 28 Nisan İstanbul yarışı için özenle analiz yaparak veriyorum.Ayrıca İstanbul yarışı için çok özel iki kupon hazırladım. Buyrun, İstanbul yarışı için hazırladığım kupon ve kurguma;

 

SON AYAĞA 13 NUMARALI SON VURGUN EKLENMİŞTİR !

 

1.Koşu:Son yarışları çok sert guruplarda başarılı olan RYAN AREL çok uygun gurupta uygun şartlarda ağır favorim ve alternatif banko adayımdır.Yarış içerisindeki tek rakibi gördüğü yarışlar sonrası nefes açığını tamamen gideren ÇAĞ TUFANI olur görüşündeyim.

 

1.Ayak:Sentetik pistte bu tip guruplardan daha üst düzey guruplarda başarıyla yarışan ESANADOLU favorimdir.Çim ve sentetik pistte de başarı yakalayabilecek bir orjine sahip olan OVA yüksek formu ve kalitesiyle ikinci şanslı safkanım.Son yarışlarını hayranlıkla seyrettiğim DURDEN yine son 200’e kadar tutarak dolu kantarma gelebilirse yarışı kazanabilir.Bu üçlüyü diğer rakiplerinin bir adım önünde görüyorum.Daha geniş oynayanlar için şanslı sıralamam şablondadır.

 

2.Ayak:Yarış çok süratli gidecek olsa da önde gidecek isimlerin arkasına yatmasını ve virajda yarışı çalmasını beklediğim BIG BROWN mesafesine dönemsiyle favorimdir.Sonlarda güçlü gelecek DUKE OF KENT,idman pistinde ayakları yere basmayan kısalarda başarılı HIDDEN JEWELS,son çok başarılı yarışıyla YALPAGAN ufak ve ekonomik kuponlara önereceğim diğer isimlerdir.Daha geniş oynayanlara ASLANAĞZI.

 

3.Ayak:Henüz maıden bir isim olsa da son yarışında Here To Fly gibi çok kaliteli bir ismin yanında bile favori önerdiğim GREY CLOUD mesafenin uzaması pistinde çime dönmesiyle sonlarda güçlü gelip kazanmasını bekliyorum.Adana pistinde üst üste kumda koştuktan sonra en az birkaç gömlek daha iyi koşacağı çim piste çıkacak DOWN TOWN koşuda ikinci şanslı safkanım.Kalite COPPERFIELD ve son yarışında çok erken yürümese kesin kazanacağını düşündüğüm NEVHAT koşuda şans verdiğim diğer isimler olacaktır.

 

4.Ayak:Henüz karakterleri yeni yeni kendini bulan tayların mücadelesinde şanslı sıralamam şablonda olacaktır.

 

5.Ayak:Özelikle son iki yarışında inanılmaz bir ilerleme gördüğüm TEZCANLI bugün sizlere banko önereceğim isim olacaktır.Yarış süratli gideceği için bu koşu bankom TEZCANLI ve Yalıkavak arasında geçer.Son katılmış oldukları uzun mesafe yarışlarının son 400 sprintini ölçtüğümde TEZCANLI‘nın diğer rakiplerinden farklı olduğu görünüyor.TEZCANLI bankom..

 

6.Ayak:Annesi Altın Renet anneden Top Play,Runner Boy,Out Of Sıght gibi inanılmaz kalite isimlerle kardeş olan CEP DURAK bu kez son yarışlarına göre çok daha iyi bir biniciyle yarışa katılacak.Koşunun süratli gitmesi de normal sonuç.Sonlarda çok güçlü gelip güçlü pedigrisinin hakkını vermesini bekliyorum.Bu safkanı dileyenler yedili ganyan kurgularında banko bile değerlendirebilirler.Daha sonraki şanslı sıralamam şablonda olacaktır.

 

 

ALTILI GANYAN KURGUM

1.AYAK:6-10-4

2.AYAK:4-5-9-8

3.AYAK:5-2-3-10

4.AYAK:8-4-2-5-6

5.AYAK:2 TEZCANLI

6.AYAK:2-11-1-14-6-13

 

Herkese bol şanslar dilerim.

 

Zeki Arslan

Yazarın şu ana kadar yazmış olduğu 1121 altılı tahmini bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "28 Nisan Cuma İSTANBUL Yarışı – Müthiş Cazip Programda Sağlam Banko"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Haberdâr Ol :

Tebrikler. 7 gün önce üye oldum. Daha tutturamadım ama sizin gibi isabet oranı çok yüksek tahmincileri ilk kez görüyorum.Maşallah size.
Tekrar tebrikler …