Sıkça Sorulan Sorular

Tahminler ve Kuponlar hangi zaman aralığında yayınlanıyor?
Özgür Bey ve Zeki Bey,  yarışlardan birgün önce hipodrom ve at yarışı tahminlerini kendi hesaplarından yayınlamaktadır. Eğer yayınlanmamışsa, o yarış ile ilgili ciddi oranlara sahip tahminleri bulunmamaktadır.

Neden koşturalım?
Kosturalım yazarları sizlere gerçek dışı yada imkansızı vaad etmez. Doğru at yarışı tahminlerini tespit edip, tüm üyelerini kazandırmak ister. Bu konuda ekip olarak çalışıldığı için, en doğru altılı tahminini verir. Bizleri, daha önce yayınladığımız kuponları inceleyerek aklınızda fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Gold üyelik olmak avantajlımı
İnternet sitemizde yayınladığımız tüm tahminler belirli karakterler haricinde Gold üyelerimize özeldir. Tahmin ve at yarışı analizlerimizi beğeniyorsanız, gold üye olabilirsiniz. İsterseniz bir aylık yada daha uzun süreli gold üyelik seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Gold üyelik taahhütlü mü?
Hayır, taahhütlü değildir. İstediğiniz periyotlar ile satın alabilir, memnun kalmazsanız iptal edebilirsiniz.

Diğer sitelerden farkınız ne?
Bu konuda bizim yorum yapmamız aslında yanlış olur. Çünkü biz kesinlikle tüm tahmin veren ve bu konuda emek harcayan herkese saygı duyuyoruz. Bununla ilgili olarak araştırma yaparak, bizim nasıl çalıştığımızı, geçmiş yarış tahminlerimizi ve verdiğimiz emekleri görebilirsiniz. Buna göre karar vermenizi öneririz.

Ödeme yöntemleriniz nedir?
Şu anda Havale/EFT ve Kredi kartı ile ödeme almaktayız. Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda hesabınız otomatik aktif olur. Hiçbir süre beklemeden direkt aktif olmasını istiyorsanız, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Üyeliğim ile ilgili problem yaşıyorum
WhatsApp destek hattımızdan yada

With the cash that CPM homework sites earn it must come as no essay writer surprise that they have created their own sector. The CPM itself is not new to the marketplace.

With the cash that CPM homework sites earn it must come as no essay writer surprise that they have created their own sector. The CPM itself is not new to the marketplace. The product was produced to make doing CPM homework much easier, but it’s the promoting and marketing it that is fresh.

The product was produced to make doing CPM homework much easier, but it’s the promoting and marketing it that is fresh.

bilgi@kosturalim.com e-posta adresimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapmış olacağız.